Koetulokset

Koetulokset 2018

6.1. KAER, Kalajoki
                 AVO 2 EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From

10.3.2018 KATU, Utsjoki
                 AVO 3 MYRTEIGEN'S ELLIE, ohjaaja Harri Siivonen 

19.8.2018 KATU, Funäsdal SWE
                 AVO 1 WILDA AV RABBELUGN, ohjaaja Henrik Standertskjöld-Nordenstam

25.8.2018 KAME, Pello
                 AVO 1 RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke
                 AVO 3 HIRVASVUOPION PIKO, ohjaaja Juha Kaunisto

26.8.2018 KAME, Pello
                 AVO 1 HIRVASVUOPION PIKO, ohjaaja Juha Kaunisto
                 AVO 1 HIRVASVUOPION POMO, ohjaaja Hannu Teppo

21.9.2018 KAKE, Lapua
                AVO 3 TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo

22.9.2018 KAKE, Porvoo
                AVO 2 HIRVASVUOPION PACE, ohjaaja Keijo Uusimäki
                 VOI 2 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
                 VOI 3 TAIGA AV RABBELUGN, ohjaaja Riikka Hankonen

23.9.2018 KAKE, Porvoo
                AVO 2 MYRTEIGENS HARALD, ohjaaja Guy Bardy
       VOI 1 CACIT RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke

25.9.2018 KENTTIEN VOITTAJA, Lapua
        VOI 1 SERTI HIRVASVUOPION EVA, ohjaaja Vilho Korteniemi
                 VOI 3 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
                 VOI 5 RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke

29.9.2018 KULTAMALJA ja DERBY-karsinta, Lapua
              AVO 3 TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
              AVO 3 TAWASTIAN PYRY, ohjaaja Timo Laaksonen
              NUO 1 HIRVASVUOPION OBELIX, ohjaaja Marjo Liimatta

30.9.2018 KULTAMALJA, Lapua
                      1. HIRVASVUOPION OBELIX, ohjaaja Marjo Liimatta
                      4. HIRVASVUOPION OONA, ohjaaja Antti Valta

30.9.2018 DERBY, Lapua
                      1. TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
                      3. TAWASTIAN PANTSE, ohjaaja Pasi Pihlajamaa

7.10.2018 KAER, Kaustinen
               AVO 3 EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From

13.10. Diarmid Cup-karsintapäivä, Perä-Seinäjoki
               AVO 3 TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
               AVO 3 TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo

14.10. Diarmid Cup, Perä-Seinäjoki
       AVO 3 ja 1. TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
                     2. TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo
                     3. FENNWICK MISTY, ohjaaja Veli-Pekka Mattila
                     4. PELTOLUOVIN OPAL, ohjaaja Voitto Ryyppö
                     5. EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From